Friday, July 16, 2010

Foto Lucu Sepak Bola Terlucu Di dunia Bro

FOTO LUCU SEPAK BOLA, Kadang dalam sepak bola memang bisa terjadi suatu yang tidak terduga, dan kejadian yang tidak terduga tersebut adakalanya menarik untuk di amati, bahkan banyaks ekali kejadian unik dan aneh di dunia bola yang telah diabadikan lewat jepretan kamera, nah ini KOLEKSI foto lucu dan unik di dunia sepak bola.
pemain sepak bola

pemain sepak bola

pemain sepak bola

pemain sepak bola

nah itulah foto lucu pemain bola, memang lucu dan aneh sih foto diatas. oya karena ada pengunjung yang protes, mohon maaf kepada kang karena memang foto diatas ada yang bukan foto pemain bola, tetapi saya harap foto diatas dapat menghibur.. oya kemarin saya nemuiin satu lagi foto lucu pemain bola, lihat di bawah ini bos....


nah semoga foto culu pemain bola ditas dan foto lucu lainnya dapat bermanfaat.....

Sumber :  http://duniaunikdanmenarik.blogspot.com/2010/07/foto-lucu-pemain-bola.html

1 comment:

  1. SAAT takmak ve taşımak her zaman ilgi çekici ve hoş bir aksesuar olmuştur. Saatçilik özellikle 1800 lü yılların Avrupası’nda popüler bir meslek olmuş, kralların ve prenslerin her zaman kendilerine özgü saat işleme ustaları olmuştur. Avrupa ülkelerinde İsviçre saatçilik konusunda oldukça ileriye gitmiş ve bugün tüm dünyada en lüks saat markaları olarak satılan markaları ortaya çıkarmıştır. Saat bir zaman göstergeci olsa da aslında çok şık bir aksesuardır. Bu yüzden önemli günlerde hediye olarak da sık sık insanlar tarafında alınır. Cep telefonlarının hayatımıza girmesi ile saat önemi biraz yitirse de halen çok şık tasarımlar bulunmakta ve bunlar her daim ilgi çekmektedir.

    Saatlerde kendi aralarında kategorilere ayrılır. ERKEK SAATLERI daha büyükçe ve görkemli bir yapıya sahip iken, BAYAN SAATLERI ise daha küçük hoş ve zarif tasarımlardan meydana gelir.

    Biz de saatmatik.com olarak tüm saat tutkunlarına ve saat takmaktan vazgeçmeyenlere kapı kapı saat aramalarına son vermeleri için sitemizi kurduk. Sitemiz sayesinde erkek ve kadın saatlerinde bir çok model saat bulabilir, istediğiniz tasarımdaki saatlere göz gezdirebilirsiniz. Aklınızda bir model yoksa bile sunduğumuz geniş saat yelpazesinden mutlaka zevkinize hitap edecek bir tasarım bulabilirsiniz. Arkadaşınızın sevgilinizin ya da bir sevdiğinizin doğum günü yaklaşıyor ise onu en güzel saat modellerinden birisiyle mutlu edebilirsiniz.

    Ayrıca sitemizde hoş duvar saatleri, masa saatleri ve çocuklar için eğlenceli tasarımlı saatler de bulunmaktadır. İnternetin en geniş kapsamlı ve en kaliteli saatçi dükkanı http://www.saatmatik.com size binlerce saat içinden zevkinize en ideal olanı seçme fırsatı veriyor. Sitemizden banka havalesi ya da kredi kartı ile alışveriş yapabilir aldığınız ürünü aynı gün kargoya verilmesi ile ürününüze kısa sürede kavuşabilirsiniz.

    ReplyDelete